Android Programımız

   


 

Taksi Takip ProgramıPlaka, Araç, Cari, Kiralama, Cemiyet Fişi, Cezalar, Hasar, İcra, Sgk, Trafik Sigortası ve Raporlama Modüllerinden Oluşur.

Taksi Takip Programı 2000 TL+Kdv

Plaka Kiralama sektöründe çalışma yapan firmalar için işleri takip etmek için hazırlanmış programdır. Plaka, Araç, Cari tanımlayarak kiralama sözleşmesi yaparak araca gelen cezaları, hasarları, icraları ve fişleri takip edebilirsiniz. Şöför üzerinde SGK Kayıtlarınızı tutabilirsiniz.
Plaka
Plaka Tanımlama Modülü; Plaka girişi yaparak mal sahiplerini bu modülden tanımlama yapılıyor.
Araç
Araç Tanımlama Modülü; Araç'a ait Geçiçi Plaka, Markası, Modeli, Şase Numarası, Tescil Tarihi ve Araç Yaş Dolum Tarihi kayıtlarının tanımlamaları bu modülden yapılıyor. Araç Yaş Dolum tarihini otomatik program hesaplayabiliyor.
Cari
Cari Tanımlama Modülü; Müşteri Tanımlama Ekranıdır. Müşteri ait cari bilgiler buradan tanımlanır. Adres bilgileri, Telefon bilgileri, Hesap bilgileri buradan tanımlanır.
Kiralama
Kiralama Tanımlama Modülü; Girilen Plaka, Araç ve Cari bu modülde birleştirerek sözleşme yapılır. Şöför Bilgisi tanımlanır. Sözleşme başlama ve bitiş tarihleri buradan belirlenir. Aracın bilgileri, Muayene bilgileri, Belediye Ruhsat bilgileri buradan tanımlanır. 
Cemiyet Fişi
Plakaya verilen ve alınan Cemiyet fişlerinin takibi buradan yapılır. Plakaya ait fişleri buradan bakılır.
Cezalar
Plakaya gelen cezalar buradan tanımlanır. Cezanın Makbuz numarası, Tutarı, Tutanak numarası buradan tanımlanır. 
Hasar
Plakaya ait hasar kayıtları buradan tanımlanır. HAsarın nedeni, tutarı buradan tanımlanır.
İcra
Plakaya ait İcra bilgileri buradan tanımlanır. İcra Dairesi, Dosya numarası, Mahkeme, Dava tarihi, Dava nedeni, Borç Miktarı ve Sonuç Tarihi buradan tanımlanır.
SGK
Plakaya ait olan şöförlerin sgk bilgileri buradan tanımlanır. İşe giriş ve işten ayrılış tarihleri gibi bilgiler buradan tanımlanır.
Trafik Sigortası
Plakaya ait olan trafik sigorta bilgileri buradan tanımlanır. Sigorta şirketi, Acenta buradan tanımlanır. Sigırta başlama ve bitiş tarihleri girişi yapılır.
Online Sigorta Takip Programı

Poliçe, Müşteri, Araç, Sigorta, Tali Acentalar, Poliçe Türleri, Kasa, Banka, Çek, Senet(Taksit), Uyarı Sistemi, Raporlama (Poliçe Üretim Raporları ve Diğer Raporlar) Modüllerinden Oluşur.

Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan sigorta takip programıdır. Anamakineye gerek kalmadan bulut sistemi ile internetin olduğu her yerden online erişim sağlar. Ben herzaman istediğim yerden firmamın bilgilerine ulaşayım diyorsanız yada bir çok şubeniz varsa ve birbirleri ile ortak çalışmasını istiyorsanız yada dışarıda sıcak satış yapıyorsanız online program tam size göre.

Program ile bereber windows ana uygulaması, web sayfasından kullanmanız için portal, android cep uygulaması ve müşterilerinize dağıtabileceğiniz android uygulama fiyata dahildir. Program ile kendi web siteniz arasında değişik bağlantılar yapılabilir . Örneğin, poliçe teklif formu, sipariş formu, beni ara formu gibi.

Policede Müşteri bilgilerini detaylı olarak girebilirsiniz. her bir müşteriyi cari kart olarak algılar ve cari işlem yapabilirsiniz.
Police tutarı, Net Tutar, vergi oranı, vergi tutarı, komisyon orani, komisyon tutarı,sigorta şirketine ödenecek tutar kısımlarını otomatik doldurur. Tarih aralığı vererek tutarsal olarak raporlar alabilirsiniz. Ne kadar ciro yapmışsınız, karınız, vergiler, ödeyeceğiniz tutarlar gibi.
Sınırsız police kaydı girebilirsiniz.
Police ekranından yeni müşteri bilgilerini girip hemen policesini işleyebilirsiniz.
Police tutarını hemen cari hareketine borc olarak işler.
Police bitiş tarihinden önce sizi uyarır.
Police için ayrıca bildirim tarihi girebilir, not eklemeye bilirsiniz. Günü geldiğinde yine sizi uyarır.
Police üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Policeyi tümden silebilirsiniz.
Policenin iade işlemini yapabilirsiz. İade tutarı kadar miktarı cari hareketine alacak olarak işler.
Police bilgilerini tek tuşla excele atabilirsiniz.
İsterseniz police yazdırabilir, çıktı alabilirsiniz.
Police araç için ise araç bilgilerini detaylı girebilirsiniz.
Müşteri bazında borc-alacak raporu alabilirsiniz.
Police ekranında girdiğiniz her alana göre rapor alabilirsiniz.
Police ile kasa-çek-senet ve banka modülleri entegre çalışır. Bu şekilde ön muhasebenizi takip edebilirsiniz.
Ak Sigortadan excel olarak aldığınız dosya ile tek tuşa basarak policeleri programa akatarabilir ve cari kartlarını otomatik atabilirsiniz.
Hasar Tutarı ve dosya no girerek hasar durumunu takip edebilir , rapor alabilirsiniz.
Ödemeleri Sanal Post, Mail Order ve K.Kartı ile ayrı şekillerde yapabilirsiniz.
Ak Sigortadaki mail order çekimindeki vergiden başlayarak komisyonu dağıtarak cari harekete işleme olanağı ile hesaplarınızı kolay takip edebilirsiniz.
İade ve iptal poliçelerinde hesapların geri düzenlenmesi.
Tali acente girebilirsiniz. Otomatik hakedişi hesabına işler.
Sınırsız Sigorta firması ile çalışabilirsini.
Günlük,haftalık,aylık ve yıllık poliçe hedeflerinizi görebilirsiniz.
Parametrik özellikleri ile istediğiniz alanların zorunlu olarak girilmesini ayarlayabilirsiniz.Poliçe Teklif İstek Formu Örneği (Web sitenize bu form entegre edildiği zaman formu müşteri doldurunca otomatik sisteme kayıt düşer.)


Android Uygulama (Linki Tıklayarak Telefonunuza İndirebilirsiniz.)Android sürümünüde indirebilirsiniz. Yüklerken android cihazın ayarlar kısmınsa "bilinmeyen uygulanmalara izin vermeyi" aktif edin.

Kurduktan sonra çalıştırdığınızda şifre ekranı çıkacak

sigortademo
2017
DEM
DEM
Giriş yapabilirsiniz. Pc yada webten girdiklerinizi ceptende göreceksiniz.
Ayrıca müşterileriniz için daha küçük uygulamalarda geliştirilmektedir. 

Web Ekran Görüntüleri


Online Fatura Programı

Sisteme giriş yapamanız için;
Firma Kodu alanına demsoftdemo yazınız.
Şirket: TEST
Kullanıcı: TEST
Şifre: TEST

 

Online Muhasebe Programı Sektörel Modülleri;
Doğalgaz
Otogaleri
Nakliye
Tercüme
Proje Şantiye Yönetimi

 

* Demo süremiz 7 gündür. Yedi gün sonra kayıtlar silinir.

girisbuton

    

Online Muhasebe Programı Ekran Görüntüleri

ANA EKRAN

mysqlanaekran

CARİ EKRANI

mysqlcari

STOK EKRANI 

mysqlstok

SİPARİŞ EKRANI

mysqlsiparis

İRSALİYE EKRANI

mysqlirsaliye

FATURA EKRANI

mysqlfatura

KASA EKRANI

mysqlkasa

ÇEK EKRANI

mysqlcek

SENET EKRANI

mysqlsenet

BANKA EKRANI

mysqlbanka

İŞ EMRİ EKRANI

mysqlisemri

ANDROİD TELEFON GÖRÜNTÜSÜ 

mysqlandroidgoruntu

Online Muhasebe Programı

 
 

  Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan muhasebe programı.  Cari, Stok, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Kasa, Banka, Çek, Senet, İş Emri-Servis, Kurlar,  Raporlar. Bilgiler yanı veri tabani "bulut sisteminde" (mysql) yanı bir hosting üzerinde  tutulduğundan server makine almanıza ve sürekli acık olmasına gerek yok. Şubeli  çalışan, sıcak satış yapan, ofis, işyeri dışında da programa online bağlanmak isteyenler  için kaçırılmaz bir ürün.  Ayrıca Nakliye, Doğalgaz, Otogaleri ve Tercüme gibi ile ek ilave modüller  mümkündür.

 

 Online Muhasebe Programı 4000 TL+Kdv 

 

               demo1   

Online Muhasebe Programı Tanıtım

Pc, Tablet, Telefon da Aynı Anda Online Çalışan Muhasebe Programı

Stok, Cari, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Kasa, Banka, Çek, Senet, İş Emri-Servis, Kurlar, Raporlar. 

Online Muhasebe Programı 4000 TL+Kdv

 

ERP Modülleri Tanıtımı Cep telefonunuz ile barkodlu hızlı satış yapabilirsiniz. (Google Play Store'dan Zing Barkod okuyucu uygulamayı indirmelisiniz.)

Dempro Online Muhasebe Programı Genel Özellikleri

Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan muhasebe programızdır. Anamakineye gerek kalmadan bulut sistemi ile internetin olduğu her yerden online erişim sağlar. Ben herzaman istediğim yerden firmamın bilgilerine ulaşayım diyorsanız yada bir çok şubeniz varsa ve birbirleri ile ortak çalışmasını istiyorsanız yada dışarıda sıcak satış yapıyorsanız online program tam size göre. Windows Uygulamasını dışında ayrıca web sayfasından kullanmanız için portal, Müşteri Portalı(B2B), android cep uygulaması ve müşterilerinize dağıtabileceğiniz android uygulamalar mevcuttur. Program ile kendi web siteniz arasında değişik bağlantılar yapılabilir. (sipariş formu, beni ara formu gibi) Bu hizmetler ek ücrete tabidir. Programımız B2B özelliğine sahiptir. Müşterilerinize yada bayilerinize vereceğiniz web ekranları ile stoklarınızı görebilir, kendi cari hareketlerine erişebilir, faturalarını görüntüleyebilir. En önemlisi sisteminize sipariş girebilir. Not bırakabilir. Ürünü barkodlu arayabilir. Resmi ve özellikleri ile görüntüleyebilir. Haftanın ürünü belirleyerek tüm müşterilerize ayrıca tanıtım yapabilirsiniz. Ürün servisi ile ilgili servis formu girebilir, eskileri görüntüleyebilir. Programda kayıt sınırı yoktur. İstediğiniz kadar şirket, cari, stok açabilir, fatura vb kayıt girebilirsiniz.Herşeyi anında excele aktarabilirsiniz. Çıktıları kendinizde görsel olarak tasarlayabilirsiniz. Pdf ye atararak mail olarak gönderebilirsiniz. Günlük kurları otomatik alır. Kurlarla işlem yaptığınızda örnein bir ödeme aldığınızda usd ve euro karşılığını otomatik kendisi hesaplar. Sipariş modülü ile direk cari ve stok modüllerine hareket atmadan ama istediğinzi taktirdede fatura ve irsaliyeye dönüştürebileceğiniz şekilde sipariş ve tekliflerinizi hazırlayabilirsiniz. Çıktısını alabilir yada direk mail atabilirsiniz. Kısayol tuşları ile hızlı kullanım sağlar. Ekran tasarımları tüm modüllerde birbirine benzer olduğunda kolay alışırsınız. Program akışı içinde sizi yönlendiririr. Zorunlu alanlar cok azdır. cari secip tutar girmeniz yeterlidir. Özel kodlar, grup kodları, acıklama alanları ile kendinize özel bir şekilde kayıtlarınıza daha fazla bilgi girebilir ve bunlarıda raporlayabilirsiniz.Uyarı sistemi ile vade tarihi yazdığınız tüm modüllerden programı ilk açtığınızda size uyarı verir. vadesi gelmiş çek yada senedinizi yada faturanızı size gösterir. Fatura modülünede çok fazla cıktı alma olanağınız var. İrsaliyeden faturaya aktarabilirsniz. Toplu irsaliye faturalaştırma vardır.Faturadan direk irsaliye oluşturabilirsiniz. Siparişten irsaliyeye yada fatura modülüne aktarma yapabilirsiniz. Faturada ürün girerken eski girilmiş fiyatlarla karşılaştırır. Stok takibi yapıyorsanız eksi stok uyarısı verir. Cari kartları acarken iletişim bilgilerinden, banka bilgisine kadar tüm bilgilerini girebilir, özel kod alanları ile ayrıca istediğiniz gruplamaları yapabilirsiniz. Cari hareket olarak devir ve virman işlemleri , borc-alacak dekontları girebilirsiniz. Ürün ve cari arama çok kolaydır. İstediğinzi alandan ve içinden kelimeden stok yada cari bulabilirsiniz. Stok kartında stok kodu ve adı dışında, marka, grup kodu ve üretici gibi alanları doldurarark fatura ve irsaliye hareketlerinde bu alanlara göre hareket raporu alabilirsiniz. Kasa takibi yapabilirsiniz. Kasadan birden fazla para birimi ile işlem yapabilirsiniz. Banka modülünde istediğiniz kadar banka tanımlayabilirsiniz. Bankadan gelen ve giden havale -eft kayıtlarını yapabilirsiniz. Tam entegre olarak otomatik cari hareketine işler. Çek ve senet modüllerinde kendi evrağınızı ve müşteri evraklarının girişini yapabilirsiniz. Ciro , takasa verme, iade gibi işlemleri yapabilirsiniz. Günü gelen evrağı uyarı sisteminde size uyarır. Devir işlemleri ile kendiniz yeni şirket oluştururak yeni yıl devirlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Toplu borc-alacak raporu, stok raprou , fatura raporu gibi tüm modüllerden raporlar alabilirsiniz. Muhasebe Programı istediğiniz para biriminden çalışabildiği gibi, maliyet hesabı yaparak satışlarınızdaki karlılığınızı (alış-satış fiyatı üzerinden) hesaplar. Windows görsel arayüzü ve kolay kullanımı ile zorluk çekmeden tüm işlerinizi programımızda takip edebilirsiniz. Kurulumu, yedeklemesi ve destek verilmesi kolay olan programımız tüm sektörlerde 250 den fazla parametre özelliği ile rahatlıkla firmaya özel ayarlanabilir. SQL Tabanlı olup, Tüm verileri, her ekranda anında Excel ortamına atabilirsiniz. Kullanıcı Hak Tanımları ile yüksek güvenlik. Ağ ortamında çoklu kullanıcı özelliğine sahiptir. İnternet üzerinden gerek MS 2008 server gerekse MS Windows Xp ile programımızı online (uzak masaüstü bağlantısı) kullanabilirsiniz. Ayrıca modem üzerinden hiçbir ek program gerek kalmadan online kullanmaya elverir. Sesli-görsel, örnekli video Çekimli eğitim cdleri ile programı öğrenmek çok kolay.Toplu ve tek tek SMS ve mail gönderme özelliği kolay ve ucuz iletişim sağlar.Gelişmiş grid (tablo) özelliği ile kendi raporlarınızı Mouse (fare) ile sürükleyerek kendiniz yapabilirsiniz. Fatura modülünden Barkodlu satış ve ayrıca hızlı satış modülü ile perakende satışlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün arama-bulma çok kolaydır. İçindeki kelimeden rahatlıkla istediğiniz kayda ulaşabilirsiniz. Grafiksel raporlarla cari, stok, fatura gibi modüllerde grafiksel rapor alabilirsiniz. Aylara göre satış ve alımlarınız, aylara göre bir stogun hareketleri yada bir müşterininizin sizinle ay bazlı cirosu gibi değişik grafiksel raporlar ulaşmak için bir tık yeterli. Ödeme Planı modülü fatura ,çek ve senet modülleri ile entegre çalışarak ve manuel girişe izin vererek firmanızın nakip ödeme akışını takip etmenize yarar. İşEmri -Servis modülü ise hizmet sektörü başta olmak üzere satış sonrası destek hizmetlerinzide kullanabileceğiniz bir modüldür. Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez. Bu Programımıza bir çok sektörek özel modül ayrıca eklenerek muhasebe ile entegre çalışması saglanmaktadır. Windows sürümleri dışında hizmetlerimiz ve ek yazılım istekleriniz projeye göre fiyatlandırılır.

 CARİ 

Muhasebe Programında Sınırsız cari kart açabilirsiniz.

Cari kartları müşteri türü,kayıt türü,özel kodlar gibi alanlarla gruplandırabilirsiniz.

Cari kart tablosunda cari harekete girmeden ekrandakilerin borç-alacak-bakiye bilgilerini görebilirsiniz.

Cari kartta iken o kartın kasa,çek,senet,banka gibi hareketlerini görebilirsiniz.

Cari kartın hareketlerini tüm detayları ile görebilirsiniz.

Değişik ekstra seçenekleri ile istediğiniz çıktıyı alabilir, fax çekebilir, email gönderebilirsiniz, word ve excele aktara bilirsiniz. Pdf formatında gönderebilirsiniz.

Excelden cari kartlarınızı programa aktarabilirsiniz. Cari Karta kullandığı para birimi,kdv, ödeme şekli ,fiyat türü gibi değişik hesap bilgileri girebilir ve buna göre her cari için farklı işlemler yapabilirsiniz.

Tüm cari kartları tek tuşla excele aktarabilirsiniz.

Cari kartlara sınırsız açıklama girebilirsiniz.

Müşteriye özel olarak her bir stok için özel fiyat tanımlayabilirsiniz.

Cari kartlara dosya yönetimi ile her türlü dosya türünü ilişkilendirip, çağırabilirsiniz.

Cari karta nüfus kimliği,aile, çalışma hayatı, referans ve resim türü bilgileri girebilirsiniz.

Cari kartın risk analizini görebilirsiniz. Ödenmemiş evraklarının tutarını görebilirsiniz.

Cari kartları istediğiniz alana göre sıralayabilirsiniz.

Cari Kodu değiştirebilirsiniz.

Cariler arası virman yapabilirsiniz. Bir carinin hareketlerini diğer cariye tek tuşla transfer yapabilirsiniz.

Borc ve alacak dekontu girebilir, devir girebilirsiniz.

Carilere iş programı girebilirsiniz.

Bir şirkette açtığınız cari kartını ,seçtiğiniz diğer şirkete otomatik olarak acar.

Kayıt girerken çoktan seçmeli alanları kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Cift tıklayarak daha önce girdiğiniz değerleri görebilirsiniz.

Hızlı giriş ile cari kartı kopyalayabilirsiniz.

Carileri tüm alanlardan kolay ve hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Cari kartları ve hareketlerini ayrı raporlama modüller ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Cari kartın üzerine geldiğinizde senet,çek,not-hatırlatma,ödeme planı ve iş programını size hatırlatır.

Cari karta sevk adresi eklendi. fatura ve irsaliyede sevk adresini kullanabilirsiniz.

Cari kart tablosunda bastığınız sütuna göre otomatik sıralama yapar.

Cari kartlara resim ekleyebilirsiniz.

Carileri yeni eklenen sektör alanı ile çalıştıkları sektörlere göre gruplandırabilirsiniz.

Ekranda hızlı olarak sırf borçlu yada alacaklıları listeleme olanağınız vardır.

Cari ekstralarını pdf formatında çok düzgün olarak kaydetme olanağı verir.

Cari kartların maillerine toplu olarak istediğiniz metni kişiye özel olarak gönderebilirsiniz.

Cari harekette isterseniz TL dışında ikinci bir para biriminden hareket görebilir, bakiye alabilirsiniz.

Cari modüldeyken kısayol tuşu ile secili cariye hızlı bir şekilde fatura kesebilirsiniz. Benzer şekilde ödemesini alabilirsiniz.

Carilerde bakiyeleri tek tuşla kasa yada dekont ile kapatabilirsiniz.

Müşterilerinizin ödenmemiş senet tutarlarını bakiye ile birlikte ayrıca gösterir.

Bir cariye ait tüm hareketleri kaynaklarıyla beraber diğer bir cari karta transfer edebilirsiniz.

Satışı yaptığınız bir üründen kimlere satışını yaptığınızı görüp arama yaparak cari karta ulaşabilirsiniz.

Cari modüle doğum tarihi, evlilik tarihi eklendi. Müşterilerinizin özel günlerini takip edebilirsiniz.

Müşterilerize şifre ve özel bir programcık vererek online olarak kendi bilgilerini (cari hareket, fatura,sipariş vb) görmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterinizin IBAN bilgisini girebilirsiniz.

Müşteri bazlı fiyat listesi oluşturabilirsiniz.

Tek tuşla bir şirkette actığınız cariyi diğer şirkete kopyalayabilirsiniz.

Borc-Alacak hatırlartmak için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Cari giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Cari analizleri ile tek tuşla o cari ait kasa,banka,çek,senet ve fatura hareketlerini grupsal olarak görebilirsiniz. Aylara göre alım yada satış grafiğini otomatik gösterir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

STOK

Muhasebe Programında Sınırsız stok kartı açabilirsiniz.

Stok kodu, adi, marka, üretici, grup kodu gibi alanlardan stok hareketi raporu alabilirsiniz.

Beş satış, beş alış olmak üzere on fiyat girebilirsiniz. Ayrıca ortalama satış ve alış fiyatı vardır.

Fatura modülünden işlem yaptıkça ortalama alış ve satış fiyatlarını kendisi günceller.

Stok resmi girebilirsiniz.

Stokla ilgili sınırsız açıklama girebilirsiniz. Uyarı sistemi ile istediğiniz tarihte uyarmasını isteyebilirsiniz.

Stok kartında iken o stokla ilgili giriş, çıkış ve toplamlarını görebilirsiniz.

Stokta barkot kodu kullanabilirsiniz.

Stok kartına açılış miktarı girebilir. Alım ve satım ıskontolarını ayarlayabilirsiniz.

Stok kartına devir girebilirsiniz.

Stok kartlarında seri no takibi yapabilirsiniz.

Hızlı giriş ile stok kartını kopyalayabilirsiniz.

Fiyat ve KDV gibi tüm alanları hızlı değiştirme modülü ile değiştirebilirsiniz.

Kayıtları Excel'e atabilir. Excel'den stok kartlarınızı programa aktarabilirsiniz.

Stok kodunu değiştirebilirsiniz.

Bir şirkette açtığınız stok kartını, seçtiğiniz diğer şirkete otomatik olarak acar.

Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkânı vardır.

Marka, grup kodu, model, renk, üretici, özel kodları gibi çoktan seçmeli alanları kendi isteğinize göre doldurabilirsiniz.

Stok kartları ve hareketlerini ayrı raporlama modüller ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Stok kartına renk ve model alanları eklendi. Şimdi daha fazla alanda tanım yapabilir ve rapor alabilirsiniz.

Stok kartlara kullanım süresini yazabilirsiniz.

Yaptığınız işlemlere sonucunda ortalama satış ve alış fiyatlarını görebilirsiniz.

Stok kartlarına özel satış sözleşmeleri tanımlayabilirsiniz.

Stok kart listesinde stok bakiyesine göre stok kartında renkli uyarı verir.

Stok max. ve min. Miktarlarına göre stok kartında renkli uyarı verir.

Stok kartlarında fiyat bölümünde virgülden sonra istediğiniz kadar basamak oluşturabilirsiniz.

Birden fazla depo seçebilirsiniz. Depolara göre stok durumu alabilirsiniz.

Kalan stok durumuna göre liste alabilir. İstediğiniz fiyattan toplam tutarlarını görebilirsiniz.

Barkotlu satış yapabilirsiniz. Ürünlerin barkot kodlarını tanımlayabilirsiniz.

Stok modülünde tek tuşla o stok kartı ile ilgili bakiyeli olarak stok hareketlerini görebilirsiniz.

ÖTV kullanabilirsiniz. Stok ağırlığı/hacmi girebilir ve faturada otomatik hesaplanır.

Stokta aynı cari gibi stok hareket ekranında istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Stok modülünde müşterilerinize satış yâda alım fiyatlarını gizleyerek programda sunum yapma olanağı sağlar.

Stok giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırıp, yerini değiştirebilirsiniz.

Grafikli analizlerle aylara göre satış, alımlara göre miktar ve tutar olarak görsel rapor alabilirsiniz.

 

FATURA

Muhasebe Programında Satış, Alış, Alım ve Satış İade ile Gelir, Gider Faturalarınızı girebilirsiniz.

Fatura çıktısı alabilirsiniz.

Sınırsız fatura kaydı yapma imkanı sağlar.

Fatura girince carisine otomatik işler.

Faturayı iptal edebilir yâda komple silebilirsiniz.

Vade tarihini yazdığınızda sizi o tarihte uyarır.

Ödeme Planı modülüne isterseniz takip için otomatik işler.

Ödeme şeklini Kapalı olarak seçtiğinizde otomatik kasa modülüne işler.

Faturada irsaliye tarihi ve numarasını yazabilir, isterseniz irsaliyesini fatura modülünden oluşturabilirsiniz.

Faturayı seçeceğiniz fiyat türüne göre fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Çoklu irsaliye faturalaştırma imkânı sağlar.

Siparişlerinizi çağırıp faturalaştırabilirsiniz.

Faturayı sms ya da mail olarak müşterinize gönderebilirsiniz.

Faturayı Word ya da Excel’e aktarabilirsiniz.

Faturada stokların resim ve açıklamalarını görebilirsiniz.

Barkotlu işlem yapabilirsiniz.

Kurları otomatik olarak alır ve faturaya yansıtır.

Dövizli fatura girebilir. İsterseniz döviz isterseniz TL ye çevirip carisine işler.

İki ıskonto girebilirsiniz.

KDV olayını ayarlayabilirsiniz.

Farklı KDV oranları, tutar ve matrahlarını görebilir, faturada basabilirsiniz.

Tek tuşla ürünün daha önceden verilmiş tüm fiyatlarını görebilir ve aktarabilirsiniz.

Alım fiyatı, iskontosu ve vadesini yazarak o faturadan ne kadar kar ettiğinizi tutar ve vade türünden görebilirsiniz.

Stok kartlarını tüm alanlarından kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Faturaya ürün girerken eksiye düşenleri uyarır yada isteğe göre engeller.

O müşteriye daha önceden aynı ürünü kaçtan sattığınızı hemen görebilirsiniz.

Müşteri bazlı fiyat listesi oluşturabilirsiniz.

Tevkifatlı fatura kesebilirsiniz.

Birden çok fatura yada fiş dizaynı yapabilirsiniz.

Ürünlerin birim ağırlık-hacimlerinden toplam fatura ağırlığını-hacmini hesaplar.

Fatura tutarını tek tuşla denkleştirebilirsiniz.

Özel Çarpan alanlarımızla miktar ve fiyat dışında 3 ayrı çarpan ile hesaplama yapabilirsiniz. (Örnegin en x boy x yükseklik).

Fatura giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırıp, yerini değiştirebilirsiniz.

Bakiyesi olana mal çıkışı yapıp-yapmama imkânı sağlar.

Cari kartta tanımladığınız kredi tutarı kadar çıkış yapma imkânı sağlar.

Faturadaki malzeme sayısını sınırlayabilirsiniz.

Fatura TL tutarını o günkü kurdan otomatik USD ve Euro olarak hesaplar ve cari hareketine işler. Ekranda döviz karşılığını görme imkânı sağlar.

Aktarma Modülü ile fatura, irsaliye ve siparişleri birbirine aktarabilir, yeniden yazmaktan kurtulursunuz.

Fatura ve hareketlerini ayrı raporlama modüller ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Fatura Bilgilerini için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Grafikli analizlerle aylara göre satış, alım ve gider faturalarınızı görsel olarak görebilirsiniz.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Online Muhasebe Programı Dokunmatik Ekran Özelliği;

Fatura Kaydı yapılırken; Cari aramalarınızı dokunmatik özelliğini kullanarak cari seçebilirsiniz.

Fatura Kaydı yapılırken Stok arama işleminde dokunmatik özelliği kullanarak hem ürünün resmini hemde ürünün fiyatını görerek kolay bir şekilde stok seçebilirsiniz.

İRSALİYE

Muhasebe Programında Satış, Alış, Alım ve Satış İade İrsaliyelerinizi girebilirsiniz.

İrsaliye çıktısı alabilirsiniz.

Sınırsız irsaliye kaydı yapma imkanı sağlar.

İrsaliyeyi iptal edebilir yada komple silebilirsiniz.

Vade tarihini yazdığınızda sizi o tarihte uyarır.

İrsaliyede fatura tarihi ve numarasını yazabilir ,isterseniz faturasını irsaliye modülünden oluşturabilirsiniz.

İrsaliyeyi sececeğiniz fiyat türüne göre fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Çoklu irsaliye faturalaştırma imkanı sağlar.

Siparişlerinizi çağırıp irsaliyeleştırabilirsiniz.

İrsaliyeyi mail olarak müşterinize gönderebilirsiniz.

İrsaliyeyi word yada excele aktarabilirsiniz.

İrsaliyede stokların resim ve acıklamalarını görebilirsiniz.

Barkodlu işlem yapabilirsiniz.

Kurları otomatik olarak alır ve irsaliyeye yansıtır.

İki iskonto girebilirsiniz.

Kdv olayını ayarlayabilirsiniz.

Stok kartlarını tüm alanlarından kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Özel carpan alanlarımızla miktar ve fiyat dışında 3 ayrı carpan ile hesaplama yapabilirsiniz. (Örnegin en x boy x yükseklik).

İrsaliyede ürün girerken eksiye düşenleri uyarır yada isteğe göre engeller.

Aktarma Modülü ile fatura, irsaliye ve siparişleri birbirine aktarabilir, yeniden yazmaktan kurtulursunuz.

İrsaliye ve hareketlerini ayrı raporlama modüller ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

İrsaliyede giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

 

KASA

Muhasebe Programında Nakit giriş ve çıkışlarınızı (tahsilat ve tediye) yapabilirsiniz.

Kasa modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler.

Makbuz çıktısı alabilirsiniz. Fax cekebilirsiniz.

Kasa hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz.

Kasadan bankaya para aktarımı yapabilirsiniz.

Karşı hesaba işle özelliği ile hemen girilen tutarını muhasebesel olarak kapatabilirsiniz.

Doviz bozma işlemi yapabilirsiniz.

Günlük kasanızı tutabilirsiniz.

Kasa modülünden dovizli işlem yapabilirsiniz. Doviz girişi yapıp carisine TL tutarını işleyebilirsiniz.

Fatura, cari ,çek, senet ve banka modülü ile entegre çalışır.

Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkasını vardır.

Kasadaki bir harekete tıkladığınızda ilgili (kapılı fatura yada senet tahsilatı gibi) hareketi görebilirsiniz.

Kasa hareketine sınırsız acıklama girebilirsiniz. Uyarı sistemi ile istediğiniz tarihte uyarmasını isteyebilirsiniz.

Kasa raporu modülü ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Ödeme bilgisini tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Tahsildar ismi girebilirsiiz.

Girilen TL tutarını o günkü kurdan otamatik USD ve Euro olarak hesaplar ve cari hareketine işler.Ekranda doviz karşılığını görme imkanı sağlar.

Kasa giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

 

BANKA

Muhasebe Programında Gelen ve giden havalelerinizi yapabilirsiniz.

Banka modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler.

Makbuz çıktısı alabilirsiniz. Fax cekebilirsiniz.

Banka hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz.

Bankadan kasaya para aktarımı yapabilirsiniz.

Birden cok banka hesabı ile işlem yapabilirsiniz. Banka hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Banka modülünden dovizli işlem yapabilirsiniz. Doviz girişi yapıp carisine TL tutarını işleyebilirsiniz.

Fatura, cari, çek, senet ve kasa modülü ile entegre çalışır.

Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkasını vardır.

Banka hareketine sınırsız acıklama girebilirsiniz. Uyarı sistemi ile istediğiniz tarihte uyarmasını isteyebilirsiniz.

Banka raporu modülü ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Ödeme bilgisini tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Karşı hesaba işle özelliği ile hemen girilen tutarını muhasebesel olarak kapatabilirsiniz.

Banka giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Toplu banka bakiye raporu alabilirsiniz.

Girilen TL tutarını o günkü kurdan otamatik USD ve Euro olarak hesaplar ve cari hareketine işler.Ekranda doviz karşılığını görme imkanı sağlar.

Tek tek banka bakiyeli hesap özeti alabilirsiniz.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

 

ÇEK

Muhasebe Programında Müşteri ve kendi çeklerinizin giriş ,çıkış işlemlerini yapabilirsiniz.

Çek modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler.

Makbuz çıktısı alabilirsiniz. Fax cekebilirsiniz.

Çek hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz.

Seri çek oluşturabilirsiniz.

Sectiğiniz çeklerin vadesini otomatik hesaplar.

Çekleri toplu olarak ciro ve takas işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri çekini cirolama işlemi yapabilirsiniz. Otomatik ciroladığınız firmanın carisine işler.

Müşteri çekini bankaya (takasa) verebilirsiniz. Bankadan Tahsil diye işlediğinizde banka hesabına işler.

Çeki elden tahsil edince kasa hesabına işler.

Girmiş olduğunuz çeklerin vadesi geldiğinde sizi uyari sistemi ile ikaz eder.

Çekin iade ve avukat türü işlemlerini yapabilirsiniz.

Cek ekranında renklendirme ile çekin durumunu daha kolay görebilirsiniz.

Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkasını vardır.

Çek modülünden dovizli işlem yapabilirsiniz. Doviz türünden çek girişi yapıp carisine TL tutarını işleyebilirsiniz.

Cari ,banka ve kasa modülü ile entegre çalışır.

Çek hareketine sınırsız acıklama girebilirsiniz. Uyarı sistemi ile istediğiniz tarihte uyarmasını isteyebilirsiniz.

Analiz bölümünden çek modülü ile ilgili tek ekranda durum raporu alabilirsiniz.

Çek raporu modülü ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Çek hatırlartmak için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Girilen TL tutarını o günkü kurdan otamatik USD ve Euro olarak hesaplar ve cari hareketine işler.Ekranda doviz karşılığını görme imkanı sağlar.

Çek giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

 

SENET

Muhasebe Programında Müşteri ve kendi senetlerinizin giriş ,çıkış işlemlerini yapabilirsiniz.

Senet modülünden yapmış olduğunuz işlemler otomatik cari hesabına işler.

Makbuz çıktısı alabilirsiniz. Fax cekebilirsiniz.

Senet hareketini ilgili cariye mail olarak gönderebilirsiniz.

Seri senet oluşturabilirsiniz.

Seri senet çıkışı yapabilirsiniz.

Sectiğiniz senetlerin vadesini otomatik hesaplar.

Senetleri toplu olarak ciro ve takas işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri senedine cirolama işlemi yapabilirsiniz. Otomatik ciroladığınız firmanın carisine işler.

Müşteri senedini bankaya (takasa) verebilirsiniz. Bankadan Tahsil diye işlediğinizde banka hesabına işler.

Senedi elden tahsil edince otomatik kasa modülüne işler.

Girmiş olduğunuz senetlerin vadesi geldiğinde sizi uyari sistemi ile ikaz eder.

Senedin iade ve avukat türü işlemlerini yapabilirsiniz.

Senet ekranında renklendirme ile senedin durumunu daha kolay görebilirsiniz.

Girdiğiniz tüm alanlardan hızlı ve kolay arama ile kayıtları bulma imkasını vardır.

Senet modülünden dovizli işlem yapabilirsiniz. Doviz türünden çek girişi yapıp carisine TL tutarını işleyebilirsiniz.

Cari ,banka ve kasa modülü ile entegre çalışır.

Senet hareketine sınırsız acıklama girebilirsiniz. Uyarı sistemi ile istediğiniz tarihte uyarmasını isteyebilirsiniz.

Analiz bölümünden senet modülü ile ilgili tek ekranda durum raporu alabilirsiniz.

Tek tuşla aylara göre senetlerinizi görebilirsiniz.

Senet raporu modülü ile girdiğiniz tüm alanlardan listeler ve raporlar alabilirsiniz.

Vadesi gelmiş senetleri hatırlartmak için tek tıkla SMS gönderebilirsiniz.

Girilen TL tutarını o günkü kurdan otamatik USD ve Euro olarak hesaplar ve cari hareketine işler.Ekranda doviz karşılığını görme imkanı sağlar.

Senet giriş ekranını ve raporlarını kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Tabloda istemediğiniz alanları kaldırı ,yerini değiştirebilirsiniz.

Ana ekranda vadesi gelmiş yada geçmiş senetleri renkli olarak gösterir.

Kilit özelliği ile normalde (kilitsiz kayıtlarda) silmeye ve değiştirmeye yetkisi olup full yetkisi olmayanlar kullanıcı kilitlediğiniz kaydı değiştiremez ve silemez.

Web Portalı Görüntüsü

Andoroid Görüntüsü

(30 Günlük Deneme Sürümüdür.)

Kredi Kartıyla ÖdemeTutar :

Güvenli Ödeme

Müşteri Hizmetleri

  0212 281 87 77

  0212 281 75 88


Kredi Kartı Ödeme

     

Word Üye İşyeri Kartlarına

         Taksit İmkanı

Adalar Muhasebe Programı Adana Muhasebe Programı Aksaray Muhasebe Programı Ankara Muhasebe Programı Antalya Muhasebe Programı Arnavutköy Muhasebe Programı Artvin Muhasebe Programı Ataşehir Muhasebe Programı Avcılar Muhasebe Programı Aydın Muhasebe Programı Bağcılar Muhasebe Programı Bahçelievler Muhasebe Programı Bakırköy Muhasebe Programı Balıkesir Muhasebe Programı Başakşehir Muhasebe Programı Bayrampaşa Muhasebe Programı Beşiktaş Muhasebe Programı Beykoz Muhasebe Programı Beylikdüzü Muhasebe Programı Beyoğlu Muhasebe Programı Bolu Muhasebe Programı Bursa Muhasebe Programı Büyükçekmece Muhasebe Programı Çanakkale Muhasebe Programı Çatalca Muhasebe Programı Çekmeköy Muhasebe Programı Denizli Muhasebe Programı Düzce Muhasebe Programı Edirne Muhasebe Programı Erzincan Muhasebe Programı Erzurum Muhasebe Programı Esenler Muhasebe Programı Esenyurt Muhasebe Programı Eyüp Muhasebe Programı Fatih Muhasebe Programı GaziantepMuhasebe Programı Gaziosmanpaşa Muhasebe Programı Gebze Muhasebe Programı Gümüşhane Muhasebe Programı Güngören Muhasebe Programı Hakkari Muhasebe Programı İkitelli Muhasebe Programı Isparta Muhasebe Programı İstanbul Muhasebe Programı Kadıköy Muhasebe Programı Kağıthane Muhasebe Programı Karabük Muhasebe Programı Kartal Muhasebe Programı Kastamonu Muhasebe Programı Kocaeli Muhasebe Programı Küçükcekmeçe Muhasebe Programı Kütahya Muhasebe Programı Maltepe Muhasebe Programı Manisa Muhasebe Programı Muğla Muhasebe Programı Pendik Muhasebe Programı Rize Muhasebe Programı Sakarya Muhasebe Programı Samsun Muhasebe Programı Sancaktepe Muhasebe Programı Sarıyer Muhasebe Programı Şile Muhasebe Programı Silivri Muhasebe Programı Sinop Muhasebe Programı Şişli Muhasebe Programı Sivas Muhasebe Programı Sultanbeyli Muhasebe Programı Sultangazi Muhasebe Programı Tekirdağ Muhasebe Programı Tokat Muhasebe Programı Trabzon Muhasebe Programı Tuzla Muhasebe Programı Ümraniye Muhasebe Programı Üsküdar Muhasebe Programı Van Muhasebe Programı Yalova Muhasebe Programı Yozgat Muhasebe Programı Zeytinburnu Muhasebe Programı Zonguldak Muhasebe Programı