Android Programımız

   


 

Taksi Takip ProgramıPlaka, Araç, Cari, Kiralama, Cemiyet Fişi, Cezalar, Hasar, İcra, Sgk, Trafik Sigortası ve Raporlama Modüllerinden Oluşur.

Taksi Takip Programı 2000 TL+Kdv

Plaka Kiralama sektöründe çalışma yapan firmalar için işleri takip etmek için hazırlanmış programdır. Plaka, Araç, Cari tanımlayarak kiralama sözleşmesi yaparak araca gelen cezaları, hasarları, icraları ve fişleri takip edebilirsiniz. Şöför üzerinde SGK Kayıtlarınızı tutabilirsiniz.
Plaka
Plaka Tanımlama Modülü; Plaka girişi yaparak mal sahiplerini bu modülden tanımlama yapılıyor.
Araç
Araç Tanımlama Modülü; Araç'a ait Geçiçi Plaka, Markası, Modeli, Şase Numarası, Tescil Tarihi ve Araç Yaş Dolum Tarihi kayıtlarının tanımlamaları bu modülden yapılıyor. Araç Yaş Dolum tarihini otomatik program hesaplayabiliyor.
Cari
Cari Tanımlama Modülü; Müşteri Tanımlama Ekranıdır. Müşteri ait cari bilgiler buradan tanımlanır. Adres bilgileri, Telefon bilgileri, Hesap bilgileri buradan tanımlanır.
Kiralama
Kiralama Tanımlama Modülü; Girilen Plaka, Araç ve Cari bu modülde birleştirerek sözleşme yapılır. Şöför Bilgisi tanımlanır. Sözleşme başlama ve bitiş tarihleri buradan belirlenir. Aracın bilgileri, Muayene bilgileri, Belediye Ruhsat bilgileri buradan tanımlanır. 
Cemiyet Fişi
Plakaya verilen ve alınan Cemiyet fişlerinin takibi buradan yapılır. Plakaya ait fişleri buradan bakılır.
Cezalar
Plakaya gelen cezalar buradan tanımlanır. Cezanın Makbuz numarası, Tutarı, Tutanak numarası buradan tanımlanır. 
Hasar
Plakaya ait hasar kayıtları buradan tanımlanır. HAsarın nedeni, tutarı buradan tanımlanır.
İcra
Plakaya ait İcra bilgileri buradan tanımlanır. İcra Dairesi, Dosya numarası, Mahkeme, Dava tarihi, Dava nedeni, Borç Miktarı ve Sonuç Tarihi buradan tanımlanır.
SGK
Plakaya ait olan şöförlerin sgk bilgileri buradan tanımlanır. İşe giriş ve işten ayrılış tarihleri gibi bilgiler buradan tanımlanır.
Trafik Sigortası
Plakaya ait olan trafik sigorta bilgileri buradan tanımlanır. Sigorta şirketi, Acenta buradan tanımlanır. Sigırta başlama ve bitiş tarihleri girişi yapılır.
Online Sigorta Takip Programı

Poliçe, Müşteri, Araç, Sigorta, Tali Acentalar, Poliçe Türleri, Kasa, Banka, Çek, Senet(Taksit), Uyarı Sistemi, Raporlama (Poliçe Üretim Raporları ve Diğer Raporlar) Modüllerinden Oluşur.

Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan sigorta takip programıdır. Anamakineye gerek kalmadan bulut sistemi ile internetin olduğu her yerden online erişim sağlar. Ben herzaman istediğim yerden firmamın bilgilerine ulaşayım diyorsanız yada bir çok şubeniz varsa ve birbirleri ile ortak çalışmasını istiyorsanız yada dışarıda sıcak satış yapıyorsanız online program tam size göre.

Program ile bereber windows ana uygulaması, web sayfasından kullanmanız için portal, android cep uygulaması ve müşterilerinize dağıtabileceğiniz android uygulama fiyata dahildir. Program ile kendi web siteniz arasında değişik bağlantılar yapılabilir . Örneğin, poliçe teklif formu, sipariş formu, beni ara formu gibi.

Policede Müşteri bilgilerini detaylı olarak girebilirsiniz. her bir müşteriyi cari kart olarak algılar ve cari işlem yapabilirsiniz.
Police tutarı, Net Tutar, vergi oranı, vergi tutarı, komisyon orani, komisyon tutarı,sigorta şirketine ödenecek tutar kısımlarını otomatik doldurur. Tarih aralığı vererek tutarsal olarak raporlar alabilirsiniz. Ne kadar ciro yapmışsınız, karınız, vergiler, ödeyeceğiniz tutarlar gibi.
Sınırsız police kaydı girebilirsiniz.
Police ekranından yeni müşteri bilgilerini girip hemen policesini işleyebilirsiniz.
Police tutarını hemen cari hareketine borc olarak işler.
Police bitiş tarihinden önce sizi uyarır.
Police için ayrıca bildirim tarihi girebilir, not eklemeye bilirsiniz. Günü geldiğinde yine sizi uyarır.
Police üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Policeyi tümden silebilirsiniz.
Policenin iade işlemini yapabilirsiz. İade tutarı kadar miktarı cari hareketine alacak olarak işler.
Police bilgilerini tek tuşla excele atabilirsiniz.
İsterseniz police yazdırabilir, çıktı alabilirsiniz.
Police araç için ise araç bilgilerini detaylı girebilirsiniz.
Müşteri bazında borc-alacak raporu alabilirsiniz.
Police ekranında girdiğiniz her alana göre rapor alabilirsiniz.
Police ile kasa-çek-senet ve banka modülleri entegre çalışır. Bu şekilde ön muhasebenizi takip edebilirsiniz.
Ak Sigortadan excel olarak aldığınız dosya ile tek tuşa basarak policeleri programa akatarabilir ve cari kartlarını otomatik atabilirsiniz.
Hasar Tutarı ve dosya no girerek hasar durumunu takip edebilir , rapor alabilirsiniz.
Ödemeleri Sanal Post, Mail Order ve K.Kartı ile ayrı şekillerde yapabilirsiniz.
Ak Sigortadaki mail order çekimindeki vergiden başlayarak komisyonu dağıtarak cari harekete işleme olanağı ile hesaplarınızı kolay takip edebilirsiniz.
İade ve iptal poliçelerinde hesapların geri düzenlenmesi.
Tali acente girebilirsiniz. Otomatik hakedişi hesabına işler.
Sınırsız Sigorta firması ile çalışabilirsini.
Günlük,haftalık,aylık ve yıllık poliçe hedeflerinizi görebilirsiniz.
Parametrik özellikleri ile istediğiniz alanların zorunlu olarak girilmesini ayarlayabilirsiniz.Poliçe Teklif İstek Formu Örneği (Web sitenize bu form entegre edildiği zaman formu müşteri doldurunca otomatik sisteme kayıt düşer.)


Android Uygulama (Linki Tıklayarak Telefonunuza İndirebilirsiniz.)Android sürümünüde indirebilirsiniz. Yüklerken android cihazın ayarlar kısmınsa "bilinmeyen uygulanmalara izin vermeyi" aktif edin.

Kurduktan sonra çalıştırdığınızda şifre ekranı çıkacak

sigortademo
2017
DEM
DEM
Giriş yapabilirsiniz. Pc yada webten girdiklerinizi ceptende göreceksiniz.
Ayrıca müşterileriniz için daha küçük uygulamalarda geliştirilmektedir. 

Web Ekran Görüntüleri


Online Muhasebe Programı Ekran Görüntüleri

ANA EKRAN

mysqlanaekran

CARİ EKRANI

mysqlcari

STOK EKRANI 

mysqlstok

SİPARİŞ EKRANI

mysqlsiparis

İRSALİYE EKRANI

mysqlirsaliye

FATURA EKRANI

mysqlfatura

KASA EKRANI

mysqlkasa

ÇEK EKRANI

mysqlcek

SENET EKRANI

mysqlsenet

BANKA EKRANI

mysqlbanka

İŞ EMRİ EKRANI

mysqlisemri

ANDROİD TELEFON GÖRÜNTÜSÜ 

mysqlandroidgoruntu

Online Fatura Programı

Sisteme giriş yapamanız için;
Firma Kodu alanına demsoftdemo yazınız.
Şirket: TEST
Kullanıcı: TEST
Şifre: TEST

 

Online Muhasebe Programı Sektörel Modülleri;
Doğalgaz
Otogaleri
Nakliye
Tercüme
Proje Şantiye Yönetimi

 

* Demo süremiz 7 gündür. Yedi gün sonra kayıtlar silinir.

girisbuton

    

Online Muhasebe Programı

 
 

  Bilgisayar, Tablet, Web ve Cep Telefonunda aynı anda Online çalışan muhasebe programı.  Cari, Stok, Fatura, İrsaliye, Sipariş, Kasa, Banka, Çek, Senet, İş Emri-Servis, Kurlar,  Raporlar. Bilgiler yanı veri tabani "bulut sisteminde" (mysql) yanı bir hosting üzerinde  tutulduğundan server makine almanıza ve sürekli acık olmasına gerek yok. Şubeli  çalışan, sıcak satış yapan, ofis, işyeri dışında da programa online bağlanmak isteyenler  için kaçırılmaz bir ürün.  Ayrıca Nakliye, Doğalgaz, Otogaleri ve Tercüme gibi ile ek ilave modüller  mümkündür.

 

 Online Muhasebe Programı 4000 TL+Kdv 

 

               demo1   

Kredi Kartıyla ÖdemeTutar :

Güvenli Ödeme

Müşteri Hizmetleri

  0212 281 87 77

  0212 281 75 88


Kredi Kartı Ödeme

     

Word Üye İşyeri Kartlarına

         Taksit İmkanı

Adalar Muhasebe Programı Adana Muhasebe Programı Aksaray Muhasebe Programı Ankara Muhasebe Programı Antalya Muhasebe Programı Arnavutköy Muhasebe Programı Artvin Muhasebe Programı Ataşehir Muhasebe Programı Avcılar Muhasebe Programı Aydın Muhasebe Programı Bağcılar Muhasebe Programı Bahçelievler Muhasebe Programı Bakırköy Muhasebe Programı Balıkesir Muhasebe Programı Başakşehir Muhasebe Programı Bayrampaşa Muhasebe Programı Beşiktaş Muhasebe Programı Beykoz Muhasebe Programı Beylikdüzü Muhasebe Programı Beyoğlu Muhasebe Programı Bolu Muhasebe Programı Bursa Muhasebe Programı Büyükçekmece Muhasebe Programı Çanakkale Muhasebe Programı Çatalca Muhasebe Programı Çekmeköy Muhasebe Programı Denizli Muhasebe Programı Düzce Muhasebe Programı Edirne Muhasebe Programı Erzincan Muhasebe Programı Erzurum Muhasebe Programı Esenler Muhasebe Programı Esenyurt Muhasebe Programı Eyüp Muhasebe Programı Fatih Muhasebe Programı GaziantepMuhasebe Programı Gaziosmanpaşa Muhasebe Programı Gebze Muhasebe Programı Gümüşhane Muhasebe Programı Güngören Muhasebe Programı Hakkari Muhasebe Programı İkitelli Muhasebe Programı Isparta Muhasebe Programı İstanbul Muhasebe Programı Kadıköy Muhasebe Programı Kağıthane Muhasebe Programı Karabük Muhasebe Programı Kartal Muhasebe Programı Kastamonu Muhasebe Programı Kocaeli Muhasebe Programı Küçükcekmeçe Muhasebe Programı Kütahya Muhasebe Programı Maltepe Muhasebe Programı Manisa Muhasebe Programı Muğla Muhasebe Programı Pendik Muhasebe Programı Rize Muhasebe Programı Sakarya Muhasebe Programı Samsun Muhasebe Programı Sancaktepe Muhasebe Programı Sarıyer Muhasebe Programı Şile Muhasebe Programı Silivri Muhasebe Programı Sinop Muhasebe Programı Şişli Muhasebe Programı Sivas Muhasebe Programı Sultanbeyli Muhasebe Programı Sultangazi Muhasebe Programı Tekirdağ Muhasebe Programı Tokat Muhasebe Programı Trabzon Muhasebe Programı Tuzla Muhasebe Programı Ümraniye Muhasebe Programı Üsküdar Muhasebe Programı Van Muhasebe Programı Yalova Muhasebe Programı Yozgat Muhasebe Programı Zeytinburnu Muhasebe Programı Zonguldak Muhasebe Programı